MÖBLER / Bord / Skrivbord 7298602
nr 729 8602
Skrivbord
Med låda, 1800-tal, längd: 92, djup: 55, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 december 2011
kl 17:56:55
600 kr
700 kr
850 kr
950 kr